top of page

Eindejaarsfeest Beverkoog, weer een bijl in de roos!


ree

Donderdag 11 december 2025 vond het Beverkoog Eindejaarsfeest plaats bij Ruby Escape Rooms en Mezo Steel, buurbedrijven op de Hamsterkoog. De ruim veertig gasten werden gastvrij ontvangen met uitleg over spellen als The Exorcist (van doodgewone dame tot je grootste nachtmerrie), Theft at the Morgue (vind de gestolen organen), Space Hunter (stop de buitenaardse aanval) en Axe Throwing. De escape rooms bieden een unieke beleving. Alleen door goed teamwork en communicatie kon men ontsnappen.


Voordat de groepen zich verdeelden over de escape rooms trapte Sjors van Kuipers namens het bestuur af met een kort welkomstwoord. Hij blikte onder andere terug op het afscheid van voorzitter Hendrik Borgesius en het enorm door hem hard luiden van de bel op de kaasmarkt, de introductie tijdens de ALV van de nieuwe voorzitter Richard Brandwijk van Egmond Plastic, de interessante bedrijfsbezoeken, workshops en de succesvolle vierde Haagplantdag. Sjors blikte ook vooruit aan de hand van de zes Beverkoog beleidsthema’s.


Zo start op het gebied van bereikbaarheid in de zomer van 2026 een proef met Connexxion en de provincie, waarbij er weer een bus rijdt op de Berenkoog. En de gemeente geeft aan dat er schot zit in de aanpassing van het verkeerslicht en de voorsorteerstroken van de Beverkoog bij de Nollenweg (N508). Qua groenambitie zal in het voorjaar van 2026 bij de Egelskoog door Stadswerk072 een tweede biodiverse dwarsverbinding gerealiseerd worden tussen de groenblauwe ecologische zones aan de buitenzijde van bedrijvenpark Beverkoog. Energieteam Beverkoog zet vervolgstappen met onderzoek naar een duurzame, slimme en toekomstbestendige Beverkoog, waar ondernemers ondanks netcongestie kunnen blijven groeien en verduurzamen. Na deze mooie vooruitzichten begon het entertainment met het escapespel en voor de liefhebbers bijlwerpen. Een leuke manier om elkaar beter te leren kennen.


Bij Mezo Steel kreeg het eindejaarsfeest een vervolg in een warme ambiance met support door netwerkpartners van gastgevers Stef en Desirée Oudejans als Haardencentrum Alkmaar, ’t Hekeltje, Roluzz Producties en Garden of Steel. Centraal in de tot feesthal omgebouwde bedrijfsruimte stond een met lasertechniek gefreesde metalen boom met sfeerverlichting. Er werd door Mezo flink uitgepakt en dat leverde veel belangstelling op. Spontaan werden er ook rondleidingen verzorgd langs het machinepark omdat de bezoekers meer wilden weten van dit nog jonge bedrijf in plaatbewerkingsprojecten. Ondertussen genoot men van de borrel, de hapjes van Gewoon Harvey en de live muziek van DJ Ruben Oudejans, inderdaad de broer van Stef. De slogan 'Samen Sterk op de Beverkoog' in optima forma. Ontmoeten, praten, lachen én zaken doen. En na afloop een goed gevulde goody bag mee, dank aan de organisatie! Het eindejaarsfeest Beverkoog was weer een bijl in de roos!




 
 
 

Opmerkingen


bottom of page